Přepnout na stomatologii

Zpevnění kontur obličeje

Krása nás přitahuje. Krása nás mění. Buďte silou krásy.

Zpevnění kontur obličeje – zbavte se povislých tvarů

Zpevnění kontur obličeje vyřeší spoustu problematických efektů stárnutí. Povislé tváře, vrásky statické i mimické… Před působením gravitace se nikam neschováme! S věkem prostě začíná obličej „povadat“. A pokud se žena nechce smířit se stárnutím, dříve či později se bude muset zamyslet nad procedurami, které pomohou vrátit jejímu obličeji jasné a mladé kontury.

V patnácti letech je chápána gravitační síla jako cosi abstraktního ze sféry fyziky s množstvím vzorců, které je těžké pochopit. Ve třiceti letech se, bohužel, začíná stávat zcela jasným pojmem.  Destruktivní působení gravitace se plně odráží na našem obličeji – kůže začíná povadat, kontury se stávají nejasnými, pod očima se objevují váčky, roste druhá brada atd.

V naší dermatologické ordinaci na Praze 3 vám pomůžeme bránit se proti těmto jevům. Můžete si vybrat z mnoha různých procedur, jako například mini-invazivní niťový lifting, plazmolifting, mezoterapie nebo biorevitalizace. Obraťte se na nás a získejte znovu krásný mladistvý vzhled.

Doporučené metody

Využijte naše léta zkušeností a všechny nejmodernější metody estetické medicíny:

miniinvazivní niťový lifting icon

Miniinvazivní
niťový lifting

Plazmolifting icon

Plazmolifting

mezoterapie icon

Mezoterapie

biorevitalizace

Biorevitalizace