Přepnout na stomatologii

Omlazení pleti

Krása nás přitahuje. Krása nás mění. Buďte silou krásy.

Omlazení pleti – zbavte se vrásek a dalších projevů stárnutí

Naše metody omlazení pleti vám pomohou na chvíli zastavit čas. Příčinou změn spojených se stárnutím organismu je komplex složitě propojených faktorů. Jde o genetické předpoklady, neuroendokrinní a imunitní procesy, chronická onemocnění, psychoemocionální stav atd.

Stárnutí se dotýká všech anatomických vrstev – kůže, podkožní a a tukové vrstvy, svalů, šlach i kostní tkáně. Například – co se týče kůže, se stoupajícím věkem dochází ke snižování funkce ochranné bariéry a opotřebení pokožky; zhoršuje se mikrocirkulace, trpí výměnné procesy i místní  imunita; slábne aktivita buněk fibroblastů, jež odpovídají za tvorbu kolagenu, elastanu   a kyseliny hyaluronové; snižuje se množství a zhoršuje se rozložení pigmentových buněk melanocytů. V důsledku toho ztrácí kůže zdravou barvu, stává se méně pružnou, objevují se na ní vrásky a pigmentové skvrny.

Pokud máme věřit reklamě, existují tisíce procedur vedoucích k „omlazení“ kůže. Jak tedy odlišit pravdu od výmyslů, skutečně fungující procedury od prázdných slibů?

Podle našeho názoru může na reálné omlazení aspirovat jen technologie, která způsobuje úplnou regeneraci tkání. V naší ordinaci dermatologie vám proto nabízíme:

  • odstranění vrásek a nerovností;
  • nahrazení zjizvené tkáně normální;
  • změna vnitřní struktury kůže, vedoucí k přirozenému vypnutí pokožky.

Díky vývoji současných  bezoperačních technologií se omlazení kůže provádí různými metodami – injekčními výplněmi, aplikací dermálních nití atd. А dále také s pomocí různých přístrojů s působením na kůži, podkožní a tukovou vrstvu a dokonce na povrchový svalově-aponeurotický systém obličeje (SMAS), což bylo donedávna výsadním právem plastických chirurgů. Pro mnohé pacienty je působení přístrojů příjemnější než injekce – většina možností přístrojové korekce nepředpokládá narušení povrchu kůže. Po takových procedurách také většinou není zapotřebí nějaká zásadnější rehabilitace.

Jak omlazení docílit?

V závislosti na stavu pokožky, můžeme nabídnout následující metody omlazení pleti:
CHEMICKÝ PEELING
Chemický peeling
LASEROVÉ VYHLAZENÍ PLETI icon

Laserové vyhlazení
pleti

OMLAZENÍ FRAKČNÍM LASEREM СО2 icon

Omlazení frakčním
laserem СО2

RF-LIFTING

RF-lifting
with laser