Přepnout na stomatologii

Zvětšení objemu rtů

Nejlepší Dermatologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Zvětšení objemu rtů – získejte smyslné a plné rty

Dermatologové naší kliniky pro zvětšení objemu rtů používají speciální preparát. Umožňuje pracovat v několika směrech:

Základem filleru je hyaluronová kyselina. Když se dostane do dermy, probíhá hydratace, neboť preparát váže a zadržuje vláhu. Právě díky tomuto efektu se objevuje dodatečný objem tkání, kůže se v této oblasti vyrovnává a probíhá vyhlazování vrásek.
Kromě toho je hyaluronová kyselina základní složkou mezibuněčného prostoru. Díky ní jsou tvořeny podmínky pro optimální fungování fibroblastů – buněk, které odpovídají za syntézu kolagenu a elastanu.

Preparáty pro vyhlazení pleti pomocí dermálních výplní – fillerů:

Na základě předběžného vyšetření vypočítá dermatolog objem aplikovaného preparátu podle výsledku požadovaného pacientem. Procedura je prakticky bezbolestná a nevyžaduje místní anestezii, poněvadž součástí preparátu je anestetikum lidokain. Výsledek bude viditelný okamžitě, ale ještě během 24 hodin bude kyselina hyaluronová nabírat vláhu, proto konečný efekt bude možné ocenit za několik dní. Pokud by získaný objem převyšoval Vaše očekávání, je možné ho upravit pomocí aplikace speciálního fermentu, štěpícího hyaluronovou kyselinu.

Ve spojitosti s touto metodou by vás mohly zajímat i další procedury zpevnění kontur obličeje, jako například plazmolifting, mezoterapie, biorevitalizace, niťový lifting a další.

Preparát se postupně vstřebává
při tvorbě neutrálních sloučenin,
výsledek vydrží po dlouhou dobu
– až jednoho roku.

Přednosti metody zvětšení objemu rtů:

Hyaluronová kyselina, jež je součástí fillerů, spouští při aplikaci do tkání řadu biochemických reakcí, přispívajících k omlazení díky syntéze kolagenových vláken
Není zapotřebí dlouhého regeneračního období – všechny nežádoucí projevy zmizí během několika dnů.
Efekt plných rtů přetrvává až jeden rok;
Je vhodná v jakémkoliv věku;