Přepnout na stomatologii

Odstranění vrásek

Krása nás přitahuje. Krása nás mění. Buďte silou krásy.

Odstranění vrásek – vraťte své pleti mladistvý vzhled

Jestliže se žena či muž nechce smířit se stárnutím, dříve či později bude třeba zamyslet se nad odstraněním vrásek pomocí injekcí botulotixinu nebo výplní – fillerů.

Odborníky na vyhlazení vrásek pomocí fillerů a botulotoxinu je možné srovnávat s umělci. Avšak jestliže dříve malovali obrazy silnou vrstvou olejových barev, dnes je módní spíše jemný akvarel. A proč je korekce vrásek pomocí fillerů a injekcí botulotoxinu stále bezkonkurenční?

Rozšíření zón korekce a velké množství různých technik dělají tyto dvě metody vyhlazení vrásek žádanými u lidí různého věku, u žen i mužů.

Mladí lidé se snaží stát s jejich pomocí přitažlivějšími – chtějí mít plnější a přitažlivější rty, vyrovnat hrbolek na nosu či zvětšit příliš malou bradu.

Ve zralém věku se stává žádanější korekce již vzniklých změn spojených s věkem – vyhlazení vrásek a rýh, navrácení plného „mladého“ tvaru obličeje. Při práci se ženami se nadále budeme snažit zachovat trojúhelníkový tvar obličeje – právě ten je prototypem ženské krásy.  Při práci s muži – udělat obličej hranatější a zdůraznit mužské rysy.

Jaké kosmetické procedury můžete dále podstoupit?

Užijte si ty nejmodernější kroky estetické medicíny:

Botulotoxinové injekce

Botulotoxinové
injekce

Léčení hyperhidózy

Léčení
hyperhidrózy

Vyhlazení vrásek s pomocí dermálních fillerů

Vyhlazení vrásek s
pomocí dermálních fillerů

Zvetšení objemu rtů

Zvětšení
objemu rtů