Přepnout na stomatologii

Laserová epilace

Nejlepší Dermatologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Laserová epilace – účinné a trvalé odstranění chloupků

Odstraňte nepříjemné chloupky pomocí techniky laserové epilace. Pokožka musí být přeci zdravá, krásná a … hladká. Jinak to ani nejde, především u žen. I když si muži stěžují na každodenní holení, pro 80% žen je boj s růstem chloupků na „nežádoucích“ místech stejně nepříjemná, navíc 40% žen ho vnímá dokonce jako trápení. Nejčastější problémy při odstraňování chloupků jsou krátkodobý efekt, bolestivost procedury, stálé podráždění kůže a zarůstající chloupky. Je vám to povědomé? Pojďme se tedy podívat na alternativní řešení! Navštivte naši ordinaci a vyzkoušejte výhody laserové epilace, procedury odstranění chloupků s pomocí bodového působení laserového paprsku na konkrétní oblast těla.

Zvláštnosti procedury

Nebudeme podrobně studovat základy fyziky, pouze se podíváme na základní posloupnost efektů. Laser působí na melanin, jenž je obsažen v chloupcích, v důsledku čehož je narušen nejen sám chloupek, ale i folikul. Je to tím, že v důsledku pohlcování světelné vlny probíhá nahřívání a následně rozrušení folikulu – nadměrným teplem ( světelná energie pohlcená melaninem se mění v tepelnou). A jestliže folikul zanikne, nový chloupek už nevyroste.

Laserová epilace se v kosmetologii používá kolem 20 let, od depilace se liší hlavně tím, že se neodstraňuje jen samotný chloupek, ale buňky, ze kterých chloupek vzniká. Právě to umožňuje plně se zbavit chloupků na jakémkoliv místě těla.

V naší Pražské ordinaci pracujeme s jedním z nejpokročilejších laserových vybavení v oboru. Proto vám vždy dokážeme poskytnout ten nejlepší výsledek. Přečtěte si o dalších z mnoha našich procedur, které využívají tuto technologii. Například laserové vyhlazení pleti, či laserové odstranění znamének, jizev nebo kožních novotvarů.

Motus AX (Itálie) je první vysokorychlostní alexandritový laser, který funguje podle nejmodernější patentované technologie v pohybu – MOVEO!

Co je vlastně laserová epilace s přístrojem Motus AX?
Za prvé je to bezbolestnost procedury a bezpečnost pro pacienta. Procedura je skutečně komfortní, nemá žádné vedlejší reakce jako zčervenání, otoky, popálení či hyperpigmentaci. Za druhé je vysoce efektivní, po třech až čtyřech procedurách zůstanou jen ojedinělé chloupky. Pacienti jsou velmi spokojeni. Za třetí je práce s takovým přístrojem prostě radost. Je pohodlný, srozumitelný a rychlý. Tím šetří čas a práce s ním neunavuje.

Předností Motusu AX je kromě bezbolestného a bezpečného ošetření
také možnost použít laser pro jakýkoliv fototyp kůže, včetně opálené pokožky. Kromě toho není použití laseru omezeno žádným ročním obdobím – proceduru laserové epilace pomocí Motusu AX je možné provádět dokonce i v létě.